Pievienots grozam
global gifts delivery store

SEND INTERNATIONAL GIFTS FROM Premium Brands Abroad Online

WITH
UPTO

30%OFF
Izmantojiet kodu

DĀVANAS PĒC KATEGORIJĀM

DĀVANAS KATRAM GĀDIJUM

DĀVANAS JŪSU MĪĻAJIEM

DĀVANAS PĒC PROFESIJĀM

Pasūtiet dāvanas, kas iedvesmo dāvanas saviem labākajiem draugiem un radiem tiešsaistē Latvijā

Dāvanu sūtīšana cilvēkiem atkal un atkal simbolizē rūpes un novērtē viņu klātbūtni jūsu dzīvē. Lietas sāk nedaudz apgrūtināt, kad jums ir jāizlemj, ko vislabāk dot konkrētā gadījumā vai ko nullēt no daudzām iespējām. Nākamā problēma ir tā, kur atrast perfektu dāvanu tirgū un kā tik tālu nobraukt. Ar to, ka tiešsaistē varat salīdzināt starptautiskos produktus, saņemiet pārdomātākās dāvanas savam labākajam draugam un radiniekiem Ubuy. Mēs esam visvairāk pārdotais e-komercijas portāls, kas piedāvā plašu dāvanu klāstu, piemēram, mājas un virtuves ierīces, rūpniecisko un zinātnisko aprīkojumu, dāvanu kavētājus, šokolādes, elektroniskos sīkrīkus, smaržas, rokassomas un citi moderni aksesuāri tiešsaistē.

Iegādājieties unikālas starptautiskas dāvanas pēc produktu kategorijām Latvijā

Jūsu ērtībai mēs esam klasificējuši mūsu globālās dāvanas novatorisku produktu kategorijās. Lai kāda būtu jūsu vajadzība, mēs saņēmām daudzpusīgu, bet lietotājam draudzīgu dāvanu kastu kolekciju, kas kavē jūs sūtīt uz ārzemēm vai iegādāties no jebkuras vietas pasaulē. Pareizai dāvanu izvēlei nepieciešami tiešsaistes pētījumi un personiska klasifikācija, pamatojoties uz giftee vēlmēm. Ja esat izvēlīgs un plānojat iegādāties kaut ko patiešām īpašu, pārlūkojiet šīs kategorijas Elektroniskie sīkrīki, Modes aksesuāri, Grima komplekti, Higiēnas līdzekļi, Biroja un mājas dekors, Virtuves piederumi un Mājas ierīces, Sports un rīki, Šokolādes dāvanu grozi, Smaržu dāvanu komplekti un vēl.

Veikals Starptautiskās dāvanas tiešsaistē, kas pielāgotas jebkuram gadījumam

Neviens no diviem gadījumiem nav vienāds, un dāvanas vienmēr ir paredzētas konkrētai personai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties dāvanas savam labākajam draugam vai atgriezt dāvanas viesiem, kas ieradās jūsu ballītē, mēs jūs visus aizklājām.

Nosūtiet savus brāļus un māsas, ārzemju šokolādes un delikateses no jebkuras pasaules vietas. Dāvanas piešķir aizraušanās un satraukuma skaņu visām īpašajām dienām jūsu draugu un ģimenes locekļu dzīvē. Dāvanu nosūtīšana ārzemēs dzimšanas dienām, kāzām, Ziemassvētkiem un citam nekad agrāk nav bijusi tik vienkārša. Neatkarīgi no tā, kurai vecuma grupai jūs piederat, šie unikāli ar rokām darinātie zemes gabali var būt klasiski vai mūsdienīgi pēc jūsu izvēles.

Ubuy piegādā dāvanas starptautiskā mērogā un nodrošina, ka tās visas tiek piegādātas tieši uz saņēmēja sliekšņa. Dāviniet savam mīļotajam laimi ar mūsu izvēlēto izvēli Dzimšanas diena & Jubilejas dāvanas, Valentīna dienas dāvanas, Tēva diena & Mātes dienas dāvanas tos visus var starptautiski nosūtīt uz Rīgu, Daugavpilēm, Liepāju, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspils, Rēzekne, Jekabpils, Valmiera, Ogre un lielākajām Latvijas pilsētām, izmantojot jebkuru no Ubuy septiņiem veikaliem.

Iepazīstieties ar iepriekšminētajām dāvanu idejām, kas ir sakārtotas dažādiem gadījumiem -

Dzimšanas dienas dāvanas

Dzimšanas dienas tiek svinētas diezgan devīgi, jo tās iezīmē cilvēka ierašanos šajā pasaulē, kurš tagad ir neaizstājama mūsu dzīves sastāvdaļa. Tādējādi dzimšanas dienas bash, kas izmests šajā dienā, ir ļoti izplatīta prakse. Dzimšanas dienas dāvana ir vienkāršs, taču taisns veids, kā paziņot kādam, ka viņi vienmēr ir jūsu domās, un nosūtīt viņiem savus labākos vēlējumus šajā īpašajā dienā pakomātā.

Jubilejas dāvanas

Tieši attiecību saliedētība un šarms stiprina un uztur mūžīgo saikni starp diviem cilvēkiem. Atdzīvojiet atmiņas un izveidojiet dažas eksotiskas dāvanas ar šeit pieejamajām neparastajām un atšķirīgajām kāzu gadadienas dāvanām.

Valentīna dienas dāvanas

Zied jaunās attiecības ar mūsu apburošo Valentīna dienas dāvanu klāstu un nekavējoties nogādā tās savās mājās. Parādiet savam partnerim, ka jums patīk un rūpējaties par savu Valentīnu ar šīm aizraujošajām Valentīna dienas dāvanu idejām.

Tēva dienas dāvanas

Tēvi ir visas ģimenes spēka balsts un neatstās nevienu akmeni, lai gali satiktos. Neapšaubāmi, viņš ir jūsu supervaronis, jūsu glābējs un visādā ziņā atbildīgs par jūsu panākumiem. Dāviniet viņam dažas pārdomātas dāvanas šajā Tēva dienā, kas atvieglos viņa darbu, ko viņš pats nepērk.

Mātes dienas dāvanas

Saikne, ko māte un bērns dala, nezina robežas. Jā, bet būt mātei dažreiz var būt diezgan izaicinošs uzdevums. Parādiet cieņu un atzinību savai mammai ar plašu dāvanu un kavēkļu izvēli. Atstājiet viņu satriecošu un uzbudinātu ar vērtīgajām un izteiksmīgajām dāvanām, kuras mēs viņai esam īpaši sarūpējuši.

Ziemassvētku dāvanas

Mūsdienās katrs cits dod priekšroku tiešsaistē iegādāties labākās Ziemassvētku dāvanas, jo viņi var izvēlēties no plašas draugu un ģimenes izvēles zem viena jumta. Laime un jautra darīšana reizina daudzveidīgos laikus ar dalīšanos. Nosūtiet labākos vēlējumus un apsveikumus jauniem sākumiem visā pasaulē, iegādājoties pielāgotus Ziemassvētku dāvanas jūsu tuvākajiem un dārgajiem šajā priekšvakarā.

Apsveicam un novērtējamas dāvanas

Jūs nekad nepiedzīvosit iespēju trūkumu mūsu platformā. Jūs varat iegādāties jebko un visu no starptautiskā dāvanu iepirkšanās veikala. Izvēlieties burvīgu dāvanu no mūsu daudzpusīgās kolekcijas un ietaupiet vairāk kabatā ar vismodernākajām dāvanām, kas ilgst.

Ubuy atrodas nepārspējama radošo dāvanu kolekcija Indijas svētki piemēram, Diwali, Holi, Eid, Ziemassvētki un daudz kas cits. Vienas pieturas iepirkšanās mērķis, kas ļauj iegādāties augstākās kvalitātes dāvanas no starptautiskiem zīmoliem, kas nav viegli pieejami nevienā citā iepirkšanās platformā.

Pirkums no dāvanu okeāna, kas pieejams tiešsaistē ikvienam jūsu sarakstam

Mūsdienu aizņemtajā dzīvesveidā draugi un radinieki reti sanāk kopā. Ikviens ir tik ļoti aizņemts ar savu dzīvi, ka ģimenes vai draugi tiekas tikai īpaši organizētos pasākumos. Tāpēc ir jāpieliek papildu pūles, lai dāvinātu saviem mīļajiem dāvanas, kas izgaismo viņu dienu un izsaka, cik viņi jums ir svarīgi. Nosūtiet viņiem dāvanas, kuras viņi lolos mūžīgi. Visā pasaulē tiek pārdota daudzveidīga starptautisko dāvanu kolekcija no vairāk nekā 100 miljoniem premium zīmolu.

Izvēlieties labāko no globālo dāvanu sajaukuma, ko tiešsaistē pārdod savam labākajam draugam, draugam, draudzenei, vīram, sievai, mātei, tēvam, brālim, māsai, bērniem utt. No Ubuy. Katram cilvēkam ir īpaša un neaizvietojama vieta jūsu dzīvē. Jūs zināt arī par viņu patīk, nepatiku un to, kā viņu viedoklis atšķiras no citiem. Atrodiet viņiem perfektu dāvanu ar izsmalcinātu dāvanu kolekciju no Ubuy. Dāvanas, ko iegādāties savai draudzenei vai puisim, apmēram līgavainim un līgavainim, drīz līgavai vai līgavainim vai labākajam draugam.

Ubuy kuģi visā pasaulē piedāvā dāvanu grozus visiem tiem, kas ir jūsu dzīves neatklājama sastāvdaļa. Nosūtiet dāvanu āmurus un šokolādes uz ārzemēm bērniem, vecākiem vai iecienītākajiem darbiniekiem. Šis ir globālo dāvanu saraksts, kuras varat nosūtīt saviem mīļajiem:

Dāvanas labākajam draugam

Jūs esat daudz parādā savam labākajam draugam, gan laimīgus, gan muļķīgus mirkļus un patīkamas atmiņas. Palutiniet viņu ar savu iecienīto šokolādes, dārglietu, aksesuāru vai jebko citu, ko viņš / viņa ilgojas.

Dāvanas draugam

Iegādājieties sava puiša iecienītos matu želejas komplektus, jaunus t-kreklus, vecās miksēšanas lentes, atslēgu piekariņus un daudz ko citu tiešsaistē par saprātīgām cenām

Dāvanas draudzenei

Izvēlieties no daudzpusīgās pildīto rotaļlietu un romantisko izstāžu kolekcijas, piepūšamā dīvāna, aromātiskajām svecēm un viena sirds divdaļīga kulona savai draudzenei.

Dāvanas vīram

Iegādājieties ekskluzīvu dezodorantu āmuru, maku, grūti atrodamu pulksteņu, aproču pogu, dizaineru apavu, kakla un muguras masieru, piena pārstrādes uzņēmumu un citu vīriešu piederumu izvēli jūsu vīram.

Dāvanas sievai

Atvediet mājās atbilstošas piespraudes, virtuves piederumu komplektus, juvelierizstrādājumu komplektus, terārija iedvesmotas mini pasaules un mājas dekoru dāvanas, lai šovakar pārsteigtu savu sievu.

Dāvanas mātei

Manas vēlmes iepirkties mātei ietvers piemiņas kastes, tējas dvieļus, veselīgus riekstus, kosmētiku vai spa grozu un dekoratīvu sienas izstrādājumu.

Dāvanas tēvam

Kā dāvanas no partijas es izvēlētos organizatoru, instrumentu komplektu, jaunākos elektroniskos sīkrīkus vai makšķerēšanas un kempingu aprīkojumu tētim.

Dāvanas brālim

Pārsteidziet savu brāli ar sporta zāles piederumiem, kopšanas komplektiem, augstākās klases viedpulksteņiem, foto rāmjiem un apdrukātām krūzēm ar šoreiz ierakstītu ziņojumu.

Dāvanas māsai

Ja es būtu tu, es palutinātu savu māsu ar vismodernākajiem grima komplektiem, modes aksesuāriem, etniskajām kleitām un viņas iecienītākajiem mobilajiem tālruņiem un aksesuāriem šajā nedēļas nogalē.

Dāvanas bērniem un pusaudžiem

Pudeles, metāla tapas, skārienlampas, lampas, ikdienas pienotava, darbības figūras un tematiskās pildspalvas statīvi kļūst par ideāliem bērniem mūsdienu bērniem un pusaudžiem.

Dāvanas drīzumā līgavai un līgavainim

Pārdotās romantiskās dāvanas ietver pāra kristāla bumbiņu, dejojošās statujas, viskija stikla komplektu, atbilstošās mīlas joslas un aproces, lai drīzumā gaidāmais pāris būtu saliekts viens pie otra.

Šajā starptautiskajā dāvanu veikalā ir arī dāvanas, kuras grūti atrast jūsu draudzenēm gan bezsaistē, gan tiešsaistē.

Pērciet visiecienītāko dāvanu kolekciju profesionāļiem šajā eGift veikalā

Dāvanas pēc profesijas ir jaunā tendence, kas mainās tirgū. Korporatīvā apdāvināšana ir ierasta prakse, ko veic nozīmīgi jebkuras organizācijas biedri. Izmantojiet starptautiskās piegādes iespējas, iegādājoties korporatīvās dāvanas saviem klientiem un darbiniekiem tiešsaistē. Iespaidojiet savus īpašos klientus ar greznām korporatīvajām dāvanām katrā gadījumā un unikālā veidā sviniet visus festivālus.

Ubuy ir vislabākās korporatīvās dāvanas jūsu klientiem un tiem, kas jums ir vissvarīgākie. Mums ir speciāli asortimenta un elites dāvanu kolekcija IT profesionāļi, Ietekmētāji, Skolotāji, Advokāti, Sporta cilvēki un Ārsti ka viņi būs noderīgi un rūpīgi novērtēs jūsu izvēli.

Ja tavs draugs ir ceļotājs, a Vloggers vai jums patīk izpētīt jaunas virtuves, jūs atradīsit eksotiskas dāvanas, lai tās mūžīgi būtu saliektas.

Sākot ar kaislīgiem mūzikas un spēļu cienītājiem un beidzot ar visiem mūsu tehno burvjiem, mēs esam ieguvuši vismodernākos elektroniskos sīkrīkus, kas ir sakārtoti visiem. Aktīviem lasītājiem mūsu grāmatu plaukti ir papildināti ar grāmatām daudzās valodās.

Mūsu pārrobežu iepirkšanās platforma tagad palīdzēs jums uzturēt tālas un pārtikušas attiecības. Nosūtiet unikālas dāvanu kastes ārzemēs, izmantojot Ubuy, lai radītu svētlaimīgus mirkļus un atmiņas, kas ilgs visu mūžu.

Kāpēc pirkt dāvanas draugiem no mūsu tiešsaistes starptautiskā dāvanu veikala?

  • Nu, jūs visi esat labi iepazinušies ar dāvanu spēku. Bet kāpēc izvēlēties Ubuy pār citiem?
  • Mēs piedāvājam kaut ko unikālu un īpašu katram pircējam, kurš iepērkas no mūsu portāla.
  • Ekspress piegāde, ko papildina tūlītēja muitošana.
  • Mūsu vietnē minētajām cenām nav ierobežojumu.
  • Mums ir vairāk nekā 100 miljoni produktu, no kuriem izvēlēties.
  • Jums ir ērti izvēlēties no plaša klāsta starptautisko, kā arī nacionālo produktu no vadošajiem pasaules zīmoliem, kas atrodas jūsu māju ērtībām.
  • Šī platforma piedāvā vairākas norēķinu iespējas vai vārtejas, no kurām izvēlēties.
  • Savlaicīga piegāde, ekskluzīvs iepakojums un unikālas dāvanu idejas mūs atšķir no citiem vidējiem veikaliem.
  • Mēs garantējam drošu un vienkāršu pasūtīšanas procesu ar 24 * 7 atsaucīgu klientu apkalpošanu, lai reālā laikā risinātu visas problēmas.
  • Uzticamākais tiešsaistes dāvanu portāls, kas piegādā vairāk nekā 180 + valstīm.

Saņemiet dāvanas, kas starptautiski tiek piegādātas tiešsaistē Latvijai no mūsu pasaules veikaliem

Dāvanu kavētāju nosūtīšana uz ārzemēm uz Latviju tagad ir tikai klikšķu jautājums! Mēs nešaubāmies, ka jums būs nepieciešama ekskluzīva dāvana katram gadījumam un katram pazīstamam cilvēkam. Izmantojiet kupona kodu "UBGIFTS", lai nodrošinātu līdz 30% ietaupījumu par katru pirkumu, ko veicat, izmantojot mūsu iepirkšanās vietni vai lietotni.

Atlases ērtībai mēs esam sadalījuši dāvanas dažādās kategorijās. Mēs rūpējamies par dažiem labākajiem dāvanu groziem un šķēršļiem, lai nodrošinātu, ka jums ir labākie produkti, kas tiek piegādāti jūsu mīļajiem.

Slepenas Ziemassvētku vecīša dāvanu idejas tikai ar Ubuy kļuva daudz labākas. Nosūtiet Ziemassvētku šķēršļus uz ārzemēm un pārsteidziet savus tuviniekus ar negaidīto. Varat arī tiešsaistē iegādāties starptautiskas dāvanu kartes, lai daudz atvieglotu dāvanu iegādi.

Lielākā daļa no mums piekristu, ka patiesi atšķirīga dāvana ir jēgpilnāka un valdzinošāka nekā materiālistiska dāvana, kas maksā tonnu. Netērējiet minūti ilgāk! Iepriekš izvēlieties dāvanas, lai nodrošinātu savlaicīgu piegādi. Lai iegūtu vairāk jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni https://www.ubuy.lv/lv/contacts